Page Nav

HIDE
HIDE

Grid Style

GRID_STYLE

Post/Page

FALSE

Weather Location

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

latest

Το αύριο της Δωρίδας στα χέρια των ψηφοφόρων-Αναλυτικά οι υποψήφιοι

Τέσσερις παρατάξεις με τους αντίστοιχους υποψηφίους δημάρχους περιλαμβάνει το πολικό σκηνικό της Δωρίδας για τις δημοτικές εκλογές τη...



Τέσσερις παρατάξεις με τους αντίστοιχους υποψηφίους δημάρχους περιλαμβάνει το πολικό σκηνικό της Δωρίδας για τις δημοτικές εκλογές της ερχόμενης Κυριακής. Οι Θάνος Ασημάκης, Γιώργος Καπεντζώνης, Γιάννης Λάιος και Αναστάσιος Φλώρος έχουν συνολικά μαζί τους 154 υποψήφιος δημοτικούς συμβούλους, οι οποίοι ζητούν τη στήριξή μας.




«ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΙΔΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1.       ΑΣΗΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΚΙΡΙΑΚ ΝΤΙΑΝΑ  ΤΟΥ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
3.       ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1.       ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.       ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.       ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.       ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
5.       ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6.       ΚΡΕΜΜΥΔΑ - ΠΛΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7.       ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8.       ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9.       ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ  ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10.   ΜΠΡΑΟΥΝΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
11.   ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12.   ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΕΣΒΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
13.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
14.   ΤΑΣΑΚΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΖΕΜΗ)  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1.       ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΓΚΟΛΦΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ   ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΚΟΥΤΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.       ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5.       ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6.       ΣΤΑΓΙΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7.       ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
1.       ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΥ
2.       ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.       ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.       ΜΑΚΡΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5.       ΜΑΚΡΗ – ΡΕΚΟΥΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΜΙΚΑ)  ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6.       ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΘΑ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7.       ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ  ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΙΔΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1. Κολλίντζα Ευθαλία
2. Μητρόπουλος Χρήστος
3. Μπαρπούτης Ιωάννης
4. Παλασκώνης Κωνσταντίνος
5. Παπαδοπούλου Μπίμπα Άννα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1. Αγγελοπούλου – Τσιγάρα Δήμητρα
2. Αλεξανδρής Νικόλαος
3. Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος (Κουρκούρας)
4. Ευσταθίου Ανδρέας
5. Καραμπάρπας Αντώνιος
6. Καρβέλλας Αριστοτέλης
7. Κοϊνη Αθηνά
8. Κουφογιάννη Βασιλική
9. Μανιώτης ΑΘανάσιος
10. Μπισμπίκη Λαγαρού Αγγελική
11. Παπαγεωργίου Ελένη
12. Σπυροπούλου Παναγιώτα (Πένυ)
13. Στεφανή Χαρούλα
14. Σωτηρόπουλος Χρήστος
15. Τασάκος Ευθύμιος
16. Τσιονάκας Θωμάς
17. Φλέγγας Ιωάννης
18. Φρομουζοπούλου Ανθή

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1. Ασημακόπουλος Μιλτιάδης
2. Γλυμίτσας Γεώργιος
3. Κοντογιώργου Ασήμω
4. Κυριανάκης Ευθύμιος
5. Μαυρομμάτης Εμμανουήλ
6. Παπαδοπούλου Γεωργία
7. Παπακωνσταντίνου Δημήτριος
8. Πολίτου Διονυσία
9. Τσιώτα Κωνσταντίνα
10. Υφαντής Κωνσταντίνος
11. Χαρδαλούπας Ιωάννης

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ
1. Ζέτος Παναγιώτης
2. Καραχάλιος Δημήτριος
3. Κοντάρη Μαρία
4. Κορομπίλης Ηλίας
5. Κουτρούκη Μαρία – Βιολέττα (Μαριέττα)
6. Παπαδημητρίου –  Μαρούλη Ελένη
7. Πολίτης Σταύρος, Επιχειρηματίας
8. Σχίζας Επαμεινώνδας


«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ : ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρδουσίων
1. ΑΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΛΑΪΟΥ-ΜΠΑΚΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
6. ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
10. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΑΥΚΑΛΕΤΟΥ-ΡΟΚΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΚΥΡΙΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
15. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
16. ΝΤΟΝΗ ΓΙΩΡΓΑΚΗ του ΣΩΤΗΡΗ
17. ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΑΓΓΕΛΗΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λιδωρικίου
1. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΗΤΡΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Τολοφώνας
1. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΔ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΙΨΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΙΓΓΙΝΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


«ΝΕΑ  ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΙΔΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΦΛΩΡΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Εκλογική  Περιφέρεια Βαρδουσίων
1.       ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2.       ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4.       ΣΑΪΤΗ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ
5.       ΣΑΡΑΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Εκλογική  Περιφέρεια  Ευπαλίου
1.       ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2.       ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3.       ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.       ΔΙΚΜΑΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΥΡΟΔΗ
5.       ΔΙΟΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.       ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
7.       ΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8.       ΚΑΖΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9.       ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10.   ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11.   ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12.   ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13.   ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
14.   ΣΟΦΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
15.   ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16.   ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
17.   ΤΟΜΑΡΑ ΒΛΑΣΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18.   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Εκλογική  Περιφέρεια Λιδωρικίου
1.       ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4.       ΖΕΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.       ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
6.       ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7.       ΡΑΜΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8.       ΤΣΩΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9.       ΦΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10.   ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Εκλογική  Περιφέρεια  Τολοφώνος
1.       ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.       ΖΩΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3.       ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4.       ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5.       ΠΕΡΔΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6.       ΣΙΨΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7.       ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Ads Place